Spotkanie Radunia Stężyca kontra Stomil Olsztyn zakończone wynikiem 1-0 dnia 2023-11-12 12:00 na stadionie Gminny Stadion Sportowy

W sobotę na Gminnym Stadionie Sportowym odbył się emocjonujący mecz II Ligi - East pomiędzy drużynami Radunia Stężyca i Stomil Olsztyn. Pomimo braku goli w pierwszej połowie, spotkanie było pełne dynamiki i niezwykłych akcji. Ostatecznie to Radunia Stężyca zdołała zdobyć jedyną bramkę meczu, wygrywając 1-0. Czytaj dalej, aby poznać szczegóły tego niezwykłego widowiska!

Mecz pomiędzy Radunią Stężyca a Stomilem Olsztyn

W dniu 12 listopada 2023 roku na Gminnym Stadionie Sportowym odbył się mecz pomiędzy drużynami Radunia Stężyca oraz Stomil Olsztyn, w ramach 17. kolejki II Ligi - East. Mecz zakończył się zwycięstwem gospodarzy 1-0.

Sprawozdanie z meczu

Atmosfera na stadionie była niesamowita od pierwszej minuty. Kibice z obu stron dopingowali swoje drużyny, co tworzyło niesamowitą atmosferę podczas całego meczu. Zarówno Radunia Stężyca, jak i Stomil Olsztyn starały się kontrolować grę od początku spotkania, jednak bramki nie padły do przerwy, mimo kilku groźnych akcji z obu stron.

Po przerwie gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, aż do 60. minuty, kiedy to W. Slomka zdobył bramkę dla Radunii Stężyca po asyście . Po strzeleniu gola gospodarze zaczęli kontrolować przebieg gry, a Stomil Olsztyn zaczął naciskać na przeciwnika, chcąc wyrównać wynik. Jednak mimo kilku groźnych sytuacji, bramka nie padła aż do końcowego gwizdka.

W trakcie meczu sędzia pokazał kilka żółtych kartek. Dla drużyny gospodarzy kartki otrzymali P. Czajkowski (17') oraz H. Zwozny (90'). Z kolei w drużynie Stomilu Olsztyn żółte kartki zobaczył M. Bezpalec (6').

Mimo nerwowej końcówki, Radunia Stężyca utrzymała prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego, co wywołało wielką radość wśród kibiców. Zwycięstwo to daje wiatr w żagle gospodarzom przed kolejnymi meczami. Następne spotkania dla Radunii Stężyca to pojedynki z zespołami Kalisz, Hutnik Kraków oraz Sandecja Nowy Sącz, natomiast Stomil Olsztyn czekają starcia z Zagłębiem Lubin II, Jastrzębiem oraz Pogonią Siedlce.