Mecz Stomil Olsztyn vs SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 2-1

W meczu II Ligi - East pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn a SKRA Częstochowa, to gospodarze odnieśli zwycięstwo. Mecz zakończył się rezultatem 2-1 na korzyść drużyny Stomil Olsztyn. Już w pierwszej połowie gospodarze objęli prowadzenie, utrzymując przewagę do przerwy. Mecz odbył się na Stadionie OSiR, a rozpoczął się o godzinie 18:15 dnia 4 listopada 2023 roku. .

Mecz sędziował:

Stomil Olsztyn pokonał SKRĘ Częstochowa 2-1 w emocjonującym meczu II ligi. Spotkanie odbyło się na Stadionie OSiR. Gospodarze wyszli na prowadzenie już w 5. minucie za sprawą bramki F. Wójcika. Mimo starań SKRY, wynik na przerwę nie uległ zmianie.

W drugiej połowie SKRA zdołała wyrównać za sprawą J. Ciućki, jednak radość gości nie trwała długo, gdyż już po dwóch minutach P. Kurbiel przywrócił prowadzenie Stomilowi. Mecz zakończył się wynikiem 2-1 na korzyść gospodarzy.

Mecz nie obył się bez emocji, co potwierdzają liczne żółte kartki, jakie otrzymali piłkarze obu drużyn. Ostatecznie zabrakło czerwonych kartek, co świadczy o fair play zawodników.

Następne mecze dla Stomil Olsztyn to konfrontacje z Lechem Poznań II, Radunią Stężyca i Zagłębiem Lubin II. Natomiast SKRA Częstochowa zmierzy się z zespołami Kalisza, Hutnika Kraków i Sandecji Nowy Sącz.